O MNIE

OD ZAWSZE WIERZĘ, ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU JEST MOŻLIWE.

SERGIO LO PORTO

Cześć, mam na imię Sergio. Pochodzę z małego miasteczka na Sardynii. Mieszkam i pracuję już kilkanaście lat w Polsce. Wspieram ludzi na drodze do świadomego życia oraz przywróceniu czucia fizycznego i emocjonalnego za pomocą wiedzy i wieloletnich doświadczeń.
Razem możemy odkryć twoje unikalne wzorce myślowe, uświadomić sobie ich wpływ i zacząć zastępować je bardziej motywującym i pozytywnym dialogiem ze samym sobą. Możemy również zacząć rozumieć, w jaki sposób twoje emocje wyrażają się w twoim ciele i jak mogą wpływać na różne obszary twojego życia.

Umów wizytę

WIZJA I MISJA

WIZJA

Moją wizją jest być wzorem najlepszych praktyk w świadczeniu usług psychologicznych dzięki łączeniu metod akademickich oraz zaczerpniętych ze świata świeckiego mindfulness, wiedzy duchowej różnych filozowii na świecie, oraz wiedzy medycznej.

MISJA

Kierując się wartościami zminimalizowania cierpienia i zwiększenia szczęścia u innych wpspieram klientów w różnych trudnościach życiowych, aby wyjść z nich wzmocnieni.
Żeby osiągać misję rozwijam się ciągle w różnych dziedzinach i zwiększam swoje umiejętności akademickie psychologii, spirytualnej i medycznej dla dobra moich klientów.

CO ROBIĘ I JAK POMAGAM?

Są chwile w życiu, kiedy napotykamy trudności, przeżywamy okres kryzysu lub czujemy, że chcemy poprawić pewne aspekty siebie i naszego charakteru. To właśnie w takich chwilach konsultacje psychologiczne lub rozpoczęcie psychoterapii może stać się przydatny lub konieczny.

Dzięki ścieżce terapeutycznej można zrozumieć, co kryje się za naszymi czasami dysfunkcyjnymi zachowaniami i pozbyć się ich, aby wrócić do dobrego samopoczucia i lepszego życia.

Pomagam Ci w ramach konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej, wsparcie rodzicielskie dla rodziców dzieci 14+, wsparcie dla jednostki lub rodziny w procesie wyjścia z sekty.
Pracuję "na ty". Czytaj wiecej w FAQ.

STUDIA

STUDIA WYŻSZE I STOPNIA

2022 - Ukończyłem studia wyższe na kierunku "Psychologia". Studia ukończyłem z najwyższą oceną.

STUDIA PODYPLOMOWE

2023 - Ukończyłem studia specjalizacyjne na kierunku "Psychotraumatologia" jednoczeście uzyskując tytułu zawodu psychotraumatologa.

STUDIA WYŻSZE II STOPNIA

2024 - Obecnie w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych - tj. tytuł magistra w specjalności "Psychoterapia i terapia seksualna"

DYPLOMY I CERTYFIKATY

PSYCHOLOGIA

Dyplom ukończenia studiów I stopna w kierunku "psychologia". Studia zakończone z oceną celującą.

PSYCHOTRAUMATOLOGIA

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

MENS DOCTA

Za wzrorową postawę studencką i wybitne osiągnięcia zostałem wyróźniony statuetką oraz certyfikatem Mens Docta.

PODSTAWY GENOGRAMU

Za uczestnictwo w szkoleniu podstaw genogramu.

STAŻ PSYCHOTERAPII CBT

Praktyki psychoterapii poznawczo-behawioralnej w klinice Psychomedic.