fbpx
O MNIE

OD ZAWSZE WIERZĘ, ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU JEST MOŻLIWE.

SERGIO LO PORTO

Cześć, mam na imię Sergio. Pochodzę z małego miasteczka na Sardynii. Mieszkam i pracuję już kilkanaście lat w Polsce. Wspieram ludzi na drodze do świadomego życia oraz przywróceniu czucia fizycznego i emocjonalnego za pomocą wiedzy i wieloletnich doświadczeń.
Razem możemy odkryć twoje unikalne wzorce myślowe, uświadomić sobie ich wpływ i zacząć zastępować je bardziej motywującym i pozytywnym dialogiem ze samym sobą. Możemy również zacząć rozumieć, w jaki sposób twoje emocje wyrażają się w twoim ciele i jak mogą wpływać na różne obszary twojego życia.

Umów wizytę

WIZJA I MISJA

WIZJA

Moją wizją jest być wzorem najlepszych praktyk w świadczeniu usług psychologicznych dzięki łączeniu metod akademickich oraz zaczerpniętych ze świata świeckiego mindfulness, wiedzy duchowej różnych filozowii na świecie, oraz wiedzy medycznej.

MISJA

Kierując się wartościami zminimalizowania cierpienia i zwiększenia szczęścia u innych wpspieram klientów w różnych trudnościach życiowych, aby wyjść z nich wzmocnieni.
Żeby osiągać misję rozwijam się ciągle w różnych dziedzinach i zwiększam swoje umiejętności akademickie psychologii, spirytualnej i medycznej dla dobra moich klientów.

CO ROBIĘ I JAK POMAGAM?

Są chwile w życiu, kiedy napotykamy trudności, przeżywamy okres kryzysu lub czujemy, że chcemy poprawić pewne aspekty siebie i naszego charakteru. To właśnie w takich chwilach konsultacje psychologiczne lub rozpoczęcie psychoterapii może stać się przydatny lub konieczny.

Dzięki ścieżce terapeutycznej można zrozumieć, co kryje się za naszymi czasami dysfunkcyjnymi zachowaniami i pozbyć się ich, aby wrócić do dobrego samopoczucia i lepszego życia.

Pomagam Ci w ramach konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej, wsparcie rodzicielskie dla rodziców dzieci 14+, wsparcie dla jednostki lub rodziny w procesie wyjścia z sekty.
Pracuję "na ty". Czytaj wiecej w FAQ.

DOSKONAŁA
10 opinii na
Dagmara Wróbel Domaniewska
Dagmara Wróbel Domaniewska
2023-10-07
Jestem w tym momencie po 2 sesjach z Sergio i ta metoda zdecydowanie działa. Od lat szukam skutecznej metody, która pomoże mi w uwolnieniu wszystkich moich traum i trudnych emocji a jest tego sporo i jestem zachwycona rezultatami. Wróciła do mojego życia nadzieja, że jestem w stanie uporać się z demonami przyszłości i ruszyć po swoje marzenia. Sergio jest bardzo kompetentny, delikatny, uważny i bardzo pozytywny a do tego bardzo doświadczony i profesjonalny. Można mu zaufać. Ma podejście bardzo indywidualne. Polecam każdej osobie, która napotkała na swojej drodze trudności z którymi nie jest w stanie poradzić sobie sama.
Lucjan Wesolowski
Lucjan Wesolowski
2023-10-04
Bardzo dobra, skuteczna terapia.
Julia Ostrowska
Julia Ostrowska
2023-09-27
Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona jak jedna sesja pozytywnie wpłynęła na mnie i na postrzeganie mojego traumatycznego przeżycia, nie wierzyłam ze to możliwe… podejście Sergio, protekcjonalizm i empatia są nie do opisania!😇 zdecydowanie jeśli ktoś się waha - watro spróbować, jestem osobiście zachwycona rezultatem i na pewno na jednej sesji nie poprzestanę🤍
Ruslan Kmyta
Ruslan Kmyta
2023-09-26
Polecam , po pierwszej wizycie odczułem zmiany . Pomaga przy atakach paniki ( przy regularnej pracy nad sobą ) . Byłem zdiwionym kiedy pod czas ataki paniki ( nie moglem oddychac / bol serca itd ) zacząłem stosować technikę i za 4 min atak paniki nagle znika . Polecam ✅
Ania Klim-Jaworska
Ania Klim-Jaworska
2023-09-14
W tak delikatnych kwestiach jak praca z traumą, złością i wszelkimi pochodnymi tego, jakie się przejawiają w życiu potrzeba kogoś z ogromnym wsparciem, wyczuciem i sercem. U Sergio jest coś jeszcze więcej - słuchające serce. Trafiłam najlepiej jak mogłam, wiem że jestem wysłuchiwana i słyszana. I też widzę realne efekty naszej pracy w życiu codziennym 😊🌟😊 Polecam z serca!
Zuzanna Ber
Zuzanna Ber
2023-09-12
Pierwszy raz do Sergia trafiłam kilka lat temu na warsztaty z uwalniania emocji, jest to człowiek, który sam w sobie ma po prostu tak ciepła, wręcz uzdrawiającą energię, ze sama jego obecność jest kojąca. Tym razem spotkaliśmy się na sesji havening, gdzie po jednym razie przepracowaliśmy prawie całkowicie paraliżujący ból po stracie czworonożnego przyjaciela. Po tygodniu w końcu stres i ból zszedł ze mnie a ja mogłam przespać pierwszą noc bez budzenia się co 10/15 minut. Wiem, że od teraz każde traumatyczne przeżycie chcę przepracowywać w taki sposób. Polecam każdemu, kto zmaga się z jakimiś traumami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie.
Marcelina Cerek
Marcelina Cerek
2023-08-23
Poczułam od pana super wsparcie psychicznie, bardzo mi pomógł. Widać, że zna się na życiu:)
Ewelina Lejman
Ewelina Lejman
2023-06-18
Miły i sympatyczna osoba . Myślę że wrócę jeszcze. Polecam całego serduszka
Julia Kusiak
Julia Kusiak
2023-06-05
Gorąco polecam! Miałam okazję wielokrotnie odwiedzić Sergio, a z pewnością będę to robić również w przyszłości. Sergio to niezwykle wszechstronna osoba, posiadająca głęboką wiedzę. Potrafi zgrabnie połączyć świat medytacji i psychologii, tworząc unikalne podejście do terapii. Jeśli ktoś poszukuje nietypowych metod terapeutycznych, to Sergio jest odpowiednim wyborem. Nie tylko doskonale słucha, ale także umiejętnie prowadzi dialog, tworząc przestrzeń do głębokiej refleksji i samorozwoju. Jest niezwykle empatyczną osobą, która stwarza bezpieczną i przyjazną atmosferę podczas sesji. Od pierwszej wizyty czułam się komfortowo i swobodnie dzieląc się swoimi myślami i uczuciami. Był naprawdę dobrym słuchaczem i potrafił zrozumieć moje problemy oraz perspektywę, z jakiej je postrzegam. Jego profesjonalizm, empatia i umiejętność tworzenia otwartej atmosfery sprawiły, że terapia była naprawdę wartościowym doświadczeniem. Jeśli szukasz kompetentnego i zaangażowanego psychologa, Sergio jest doskonałym wyborem.

STUDIA

STUDIA WYŻSZE I STOPNIA

2022 - Ukończyłem studia wyższe na kierunku "Psychologia". Studia ukończyłem z najwyższą oceną.

STUDIA PODYPLOMOWE

2023 - Ukończyłem studia specjalizacyjne na kierunku "Psychotraumatologia" jednoczeście uzyskując tytułu zawodu psychotraumatologa.

STUDIA WYŻSZE II STOPNIA

2024 - Obecnie w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych - tj. tytuł magistra w specjalności "Psychoterapia i terapia seksualna"

DYPLOMY I CERTYFIKATY

PSYCHOLOGIA

Dyplom ukończenia studiów I stopna w kierunku "psychologia". Studia zakończone z oceną celującą.

PSYCHOTRAUMATOLOGIA

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

MENS DOCTA

Za wzrorową postawę studencką i wybitne osiągnięcia zostałem wyróźniony statuetką oraz certyfikatem Mens Docta.

PODSTAWY GENOGRAMU

Za uczestnictwo w szkoleniu podstaw genogramu.

PRAWO KARNE I CYWILNE

tajemnica zawodowa, psycholog jako świadek, prawo karne i cywilne. Praktyczne wytyczne postępowania dla psychologów".

STAŻ PSYCHOTERAPII CBT

Praktyki psychoterapii poznawczo-behawioralnej w klinice Psychomedic.

HAVENING TECHNIQUES

Terapia traumy - psychosensoryczna terapia - psychoterapia traumy

BBTR

Biodynamiczny Oddech i Uwalniania Traumy

NATUROPATA CZELADNIK

Prawo do tytułu czeladnika w zawodzie Naturopata