Calendar

August 2021
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Search:
Feb 14 2014

Lena 2014 – sesja

Przez wiele lat prawie codziennie fotografowałem modę i gwiazdy. Chodziłem na pokazy mody, pstrykałem tysięcy zdjęć co 1-2 dni. Mam ogromne doświadczenie fotografowania w trudnych warunkach, nie tylko pod kątem światła, bo na takich wydarzeniach ‘dobrego światła’ nie ma i dobry fotograf musi umieć się dostosować do trudnych i często zmieniających się warunkach. Kiedy są gwiazdy są też fotografowie z różnych agencji, którzy pomimo że znają się od lat, biją ( tak, bez cudzysłowia) się między sobą i czasami też z organizatorami takich imprez – i to nie przesada, niestety dzieje się to prawie codziennie. Niektórzy są ok, inni mniej, ale też są bardzo fajni fotografowie, którzy lubią swoją pracę i są pewni swoich umiejętnośći, dlatego nie są zazdrosni w stosunku do kolegów  z branży.

Opróć atmosfery panującej na takich wydarzeniach, która nie jest pozytywna i ludzka, jest coś dobrego. Piękne kreacje projektantów, czasami udane a czasami mniej – ale dla mnie nie ważne jakie one są, jako fotograf trzeba uchwiczyć je w najlepszej postaci. Modelki, na niektórych pokazach są może początkujące, a na innych te z dużym doświadczeniem i znane niemalże na całym świecie. Fotografowanie pieknych rzeczy jest coś niesamowetego, co niewątpliwie sprzyja kreatywności. Potem gwiazdy, od Eweliny Lisowskiej, Dody, Jacykowa, Natalia Siwiec, do Edyty Herbuś, Margaret, itp… dalej chyba nie muszę wymieniać (niektóre z moich zdjeć gwiazd można zobaczyć na mojej stronie modowej modapokazy.pl )

To co chce przekazać Wam powyższym jest to, że pomimo tego, że mam ogromne doświadczenie w fotografowaniu pięknych ludzi i pięknych rzeczy, i pomimo tego, że dalej to robię, coraz bardziej skupiam się na fotografowaniu to co naprawdę jest warte uchwycenia – fotografowaniu miłości! Tu nie chodzi jedynie o walentynkową miłości z 14 lutego. Fotografowanie dzieci, rodzin, par i par młodych. To jest to coś. Wogóle jest inna atmosfera, nie ma tych bijących się ze sobą fotografów. Panuje śliczna atmosfera pełna miłości, a mam tylko utrwalić te wyjątkowe momenty. Sztuczna emocje z wydarzeń modowych nigdy nie dorównają kochającej się rodzinie.

Przedstawiam poniżej efekty ostatniej sesji dla Leny i mamusi, tu tylko wybrane fotki, całość jest w albumie. Wkrótce pokaże Wam również jak wyszedł album i dvd – moim zdaniem super!

2 Comments
Share Post

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.