Calendar

May 2022
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Search:
May 26 2013

1 urodziny salonu Trendy Hair Fashion

25 maja pre-workout 2013 r. odbyły się pierwsze wholesale NFL jerseys urodziny salonu fryzjerskiego Trendy Hair Fashion.

Na tym wydarzeniu zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w programie “warsztat ze zmianą fryzury”, Wholesale Miami Dolphins Jerseys występie wizazystki, kreatorki wizerunku/coacha Eweliny Skalik, która mówiła m.in. o potrzebie zmiany i tym co pod tym tak naprawdę się kryje, zdradziła rąbek tajemnicy swej pracy w której kocha inspirować zmiany w ludziach zarówno zewnętrzne jak i te głębsze, na poziomie samodoskonalenia i wizji.

Przed publicznością wystapiła również znana blogerka modowa Glamourina, która jest też projektantką znaną jako Managing BGLAM by Natalia Viktorovnacheap jerseys opowiadała o swoim blogu i pracy.

Kolejna oklaskiwaną częścią eventu był pokaz mody – modelki były ubranie w kreacjach Lafir, o fryzury zadbał oczywiście kreatywny zespół Trendy Hair Fashion które zdobiły fascynatory Bozka. W salonie możba było zobaczyć na żywo kolekcję BGLAM, książkę “Pamiętnik modowej blogerki“, biżuterię Fever For Fashion Store i buty StyleUp.

Proavangarda – główny partner Trendy Hair Fashion Warszawa, który zapewnił piękne modelki do pokazu i zajął się prowadzeniem eventu – tu Ewa Dulewicz.
Organizatorem eventu była Martyna Majchrzak z Trendy Hair Fashion

Zapraszamy do galerii.
 

Prowadząca Ewa Dulewicz 

Kolekcja BGLAM by by Natalia Viktorovna

 

Warsztat Eweliny Skalik 

Projektantka Natalia Viktorovna – Glamourina 

Classic or Cool, Glamourina, Fever For Fashion 

Fever For Fashion, Classic or Cool, Fashion RouletteIzabela Szulim, cheap MLB jerseys Natalia Viktorovna, Bozka

 

Organizatorka wydarzenia Martyna Majchrzak (z prawej strony) z Eweliną Cloud-based Skalik.
0 Comments
Share Post
No Comments

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.